Комплексний благоустрій

Компанія «Лінія ландшафту та архітектури» готова запропонувати для вас неповторний ландшафтний дизайн, який надасть вашій присадибній ділянці або саду затишку витонченості та чаклунства.

Ми розробимо для Вас оригінальний авторський проєкт, який зробить ваше життя красивіше і яскравіше. Англійські пейзажні риси, класичний французький стиль, кантрі, хай-тек або модерн – у нас ви можете замовити ландшафтне проєктування, що має гармонійний зовнішній вигляд, що зачаровує.

Чому ми?

Граціозна симетрія, суворе дотримання геометрії, бездоганні форми та повна відповідність вибраному стилю – ми пропонуємо комплексне проєктування території за заздалегідь обумовленим проєктом. Ваше життя в заміському будинку буде ще комфортніше і затишніше.

Алгоритм нашої роботи

Перед людиною, які уперше стикається з ландшафтним дизайном, виникає дилема – як раціонально використати бюджет на благоустрій і заощадити там, де це можливо без збитку на кінцевому результаті.
Ми пропонуємо наступний алгоритм взаємодії :

  • Платне консультування клієнта з виїздом на об'єкт;
  • Створення візуалізації майбутнього проєкту і складання кошторису за рахунок клієнта;
  • Складання графіку робіт;
  • Ведення об'єкту до здачі;
  • Обслуговування об'єкту (за бажанням).

 

Дзвоніть по телефонах (067) 730-15-71, (098) 610-50-56, (066) 315-75-81 прямо зараз і ми дамо відповідь на усі ваші питання!

 

Наші проекти